Wyroby z plexi tworzone z pasją

APLEX S.C.


Zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, drewna, aluminium i octanu celulozy.

Ciągły wzrost wachlarza proponowanych przez nas produktów oraz usług jak i ciągle poszerzający się obszar działania wpływa na bardzo dynamiczny rozwój.

W firmie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, w szczególny sposób dbamy o atmosferę w pracy co wydajnie wpływa na efektywność i zadowolenie całego zespołu oraz miłą obsługę klienta. Posiadamy własne biuro projektowe dzięki czemu wykonujemy również produkty na zamówienie, według potrzeb klienta i zgodnie z Jego lub naszym projektem.

Nasze produkty wykonujemy na najnowszych maszynach techniką LASEROWĄ oraz wysokiej klasy obrabiarkami CNC itp., co gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów.

Park maszynowy który nieustannie rozwijamy przez kupno nowych, dokładniejszych i szybszych maszyn pozwala nam realizować najbardziej wyszukane zlecenia.

Naszymi atutami są elastyczność i szybkość w działaniu, terminowość, wysoka jakość, oraz otwartość na sugestie naszych klientów.

Naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, jak również współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań. Posiadamy odbiorców w Polsce i Europie.

Dla stałych odbiorców oferujemy korzystne rabaty oraz indywidualnie opracowane warunki współpracy.

Dzięki inwestycji w najnowsze technologie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkty bardzo wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół Aplex